1A PLUS

1A PLUS

TARİHÇEMİZ
1A Plus gayrimenkul markası Antalya merkezli kurulmuş olan bir Türk girişimidir. Gayrimenkulde ulusal ve uluslararası yatırım fırsatları sunduğu için 1A Plus, Türkiye Genel Merkezini turizm, gayrimenkul ve inşaat üzerine ülkenin başta gelen şehirlerinden biri olan Antalya’da açmıştır.

1A Plus, sektörde oluşturduğu sekiz farklı ayrıcalıkla seçkin bir gayrimenkul franchise ağı oluşturmayı hedefler. 1A Plus, bu hedefini gerçekleştirmek için teknolojik network ağına, güçlü işletme sahibi iş ortaklarına, donanımlı ve hedefli çalışan gayrimenkul yatırım uzmanlarına, gayrimenkul alışverişlerini keyifli ve güvenilir kılan iş modeline sahiptir.
İşletmecilik Modeli
İsim hakkı giriş bedeli, aylık lisans ücreti bölge emlak endeksi üzerinden belirlenen ve franchise işletmesinin açılacağı bölgede tek olma ayrıcalığı sözleşmeyle garanti edilen sektörün benzersiz işletmecilik modelidir.

Yatırım Ortaklığı
1A Plus Genel Merkezi ve franchise işletmeleri arasında gayrimenkul alım satımı ve emlak projeleri gerçekleştirmek üzere hukuki zeminde oluşturulan finansal bir yatırım ortaklığı modelidir.

Yatırımcılar Kulübü
1A Plus, franchise işletmelerinden alışveriş yapan yatırımcıların dahil edildiği özel bir kulüptür. 1A Plus sisteminde yer alan bir çok yatırım fırsatı ilk önce kulüp üyelerine sunulur. Yatırımcılar Kulübüne üye kazandıran yatırım uzmanları kazandırdığı üyenin her alışverişi üzerinden sürekli extra gelir elde eder.

Eğitim Uygulama Merkezi
1A Plus markasına katılacak olan franchise işletme sahibi ve yatırım uzmanlarının teorik eğitimlerinin yanı sıra sahada pratik yapmalarına imkan sağlayan uygulama merkezidir. 1A Workout’a başvuran yüksek okullardan mezun gayrimenkul yatırım uzmanı adaylarına staj maaşı ödenir. Staj sonunda 1A Plus franchise işletmelerinde iş garantisi verilir. Ayrıca 1A Plus işletmelerinde il farkı gözetmeksizin gerçekleştirilen sürekli koçluk hizmeti programları ile verimlilik ve performans artışı sağlanır.

Motivasyon Programları
1A Plus, üyelerinin başarılarını motive etmek amacıyla yılda dört kez franchise işletme sahipleri ile performans değerlendirme toplantıları yapar. Yıl sonlarında ise 1A Plus Genel Merkezi tarafından franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının katıldığı yıl sonu değerlendirme ve 1A Motivation ödül programı düzenlenir.

Kazanç Modeli
Franchise işletme sahipleri gibi 1A Plus gayrimenkul yatırım uzmanları da hedeflerle çalışır. Hedeflerini gerçekleştiren uzmanlar ürettikleri hizmet bedeli üzerinden her üç ayda bir Extra %5 kazanç elde eder. 1A Plus gayrimenkul yatırım uzmanları 1A Extra kazanç modeli ile aylık hiç bir ödeme yapmak zorunda kalmaksızın %80’e varan prim geliri elde edebilir.

Teknoloji
1A Technology, 1APlus’ın kendi uzman yazılımcıları tarafından en son teknolojiler kullanılarak geliştirilen ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir sistem üzerinden giderilmesini sağlayan bir bilgi sistemi yazılımıdır.

Mobil uyumlu modern ve kullanışlı arayüzü ile konum tespitli portföy ilan oluşturma, kolay müşteri yönetimi, sistem üzerinden sözleşme işlemleri, personel ödül sistemi, detaylı raporlamalar gibi her geçen gün yenilenen modülleri ile daha kullanışlı hale gelen 1A Technology, sektörde ilk olma özelliğine sahiptir. 1A Technology, internet üzerinden canlı yayın yapabilen kendi tv kanalını da devreye sokarak bilgi paylaşımını daha etkin kılar.

Proje Desteği
1A Plus Genel Merkezi satış sözleşmesi yaptığı nitelikli gayrimenkul projelerine alım taahhüdü verir. Sözleşmesi yapılan projeler 1A Plus franchise işletmelerinin yönlendirme yapması amacıyla sisteme açılır. Ayrıca franchise işletmelerinin portföylerine katmak istediği gayrimenkul proje görüşmelerinde onların yanında yer alarak profesyonel destek sağlar.

 

Neden FRANCHISE almalıyım?

Franchising sistemi, bir imtiyaz verme sistemidir. Bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

Franchise Sisteminin Avantajları:

  • Kendi işinizi en kısa sürede kurmanızı ve riskleri en aza indirmenizi sağlar.
  • Kendini ispat etme ve tanıtma çabalarından kurtulup, düşük giderler ile etkin reklam olanağı sağlarsınız.
  • Hazır bir sisteme sahip olarak işe başlar böylece tüm zamanınızı ve enerjinizi satış ve pazarlama işlerine yoğunlaştırabilirisiniz.
  • Hizmet standartlarında sürekliliğe ve yüksek kaliteye ulaşırsınız.
  • Düşük maliyetle tek tip dizayn ve dekorasyon imkanına sahip olursunuz.
  • Hızlı ciro ve kar artışı sağlarsınız.
  • Tanınmış bir markanın sadık müşteri kitlesi sayesinde satış artışı ve saygınlık kazanırsınız.
  • Bölgeler iyi analiz edilir ve doğru yer seçiminde profesyonel destek verilir.
  • İhtiyacınız olduğunda size her türlü yardımı sağlayacak bir ekip desteği vardır.
  • Franchise işletmeler diğer sistemlerin işletmelerine göre daha özgürdürler.

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.