1 döner

1 döner

1 döner Firmasından sipariş vereceğiniz her ürün Hijyenik koşullarda üretilmekte ve günlük olarak tüketilmektedir. Türkiye’nin gözdesi olan Hazır Dönerimizden 1 kez sipariş verdiğinizde artık arkanızda güçlü bir firma olduğunu göreceksiniz. Tüm Türkiye ye Hazır Döner dağıtımımız mevcuttur. Sizin şehrinize kaç kg ile gönderim yapıldığını öğrenmek için tıklayınız. Hazır Döner Gönderimleri
avm-dukkan-acmak
Franchise bayilik almak istiyorsanız bizimle irtibata geçin. Ortalama 100.000 TL niz varsa suya sabuna dokunmadan başka masraf etmeden sizde meşhur dönerci olabilirsiniz. AVM içerisinde franchise alarak dükkan açmak isteyenler için özel 3D çizimler yaptırılmaktadır. Konseptlerimiz AVM lerde değişiklik gösterebilmektedir. Satılan ürün gamında orjinal Tekirdağ Köftesi, Et ve Tavuk Döner yer almaktadır.

1 döner

 

Tavuğun kendi derisi dışında ilave deri bulunmaz. Aptomil ilavesi yapılmaz. Firesi azdır. Kaliteli son derece lezzetli ve hijyenik koşullarda üretilen Et ile Tavuk Dönerimizi mutlaka deneyin. Farklı bir işletmeci olmak sizinde hakkınız. Türkiye’nin her köşesine hazır döner yolluyoruz. Lütfen bulunduğunuz şehirin kotasını ve hangi günler sevkiyat yapıldığını sorgulayınız. Derin Dondurucusu bulunmayan döner salonlarına sevkiyat yapılmamaktadır.

1 döner

TAVUK DÖNER

Ustalarımız maharetlerini konuşturuyor. Sadece size özel sosumuz ile Döneriniz yok satacak.

Bu Döner Başka Döner. Kokusunda davet var, tadı damakta kalır ve rakiplerinizin 1 adım önüne geçersiniz. 1 DÖNER ® kalitesi ve uzmanlığı ile hazırlanarak döner salonunuza getirilmektedir. Döner Camiasının Dev Markası olmak için kalitemizden ödün vermiyoruz.

ÖZEL SOSLU

Tavuk Dönerlerimiz formülü Türkiye’de sadece bizde bulunan özel sosumuz ile marine ediliyor. Konusunda uzman ustalarımız özenle şişlere diziyor ve dükkanınıza kadar teslim ediyoruz. Bu döneri yiyen bir daha başka yerde döner yemeyecek. İddia ediyoruz sizin döneriniz yok satacak ve bu kalitede döner daha önce yemediniz.

FRANCHİSE

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere anahtar teslim Döner salonu kuruyoruz. Formülümüz kazan kazandır, 1 DÖNER Tabelasını astığımız noktalar şov yapmaya hazırdır. Sadece kazanacak ve satışı yüz güldürecek noktalara Franchise bayilik veriyoruz. 20 Yıllık Kurumsal Döner tecrübemiz ile daima arkanızda büyük bir güç hissedeceksiniz.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.